Мене звати Володимир Сидоренко.

Вегетаріанству я слідую вже близько 15 років, люблю готувати, особливу увагу приділяю масалам (сумішам спецій).

Певний час я жив у храмі, зараз разом із дружиною мешкаємо біля храму, організовуємо функціонування Кухні Крішни. Виконуючи настанови старших, ми дбаємо про високі стандарти якості продуктів — повністю відмовилися від рафінованих продуктів (білого цукру, білого борошна, рафінованих олій, магазинної молочної продукції). Це є запорукою смачного та корисного харчування для гостей та мешканців нашого храму.

Команда Кухні Крішни — це велика родина і кожен кухар має свій настрій в приготуванні їжи.

Ми готуємо повсякденні страви — каші, супи, пироги, овочеві сабджи, часто дещо незвичним чином. Ми постійно винаходимо цікавинки у процесі служіння вайшнавам задля їх втіхи: експерементуємо, шукаємо, аби у звичного стандарту був живий, багатий смак і різноманіття.

У цьому велику роль відіграють спеції: окрім того, що вони створюють оригінальний смак, вони допомагають тілу перетравлювати й легше засвоювати їжу. Їх не треба боятися, їх треба розуміти. Можна покласти різноманітні прянощі, і відчувати об’ємний вишуканий смак самої страви без зайвих перевантажень. А можна лишень однією-двома спеціями зіпсувати страву, зробивши її схожою на парфюм чи на пачку кумину. 

Запрошую вас вивчати цей захоплюючий дивовижний світ спецій разом!

Буду радий ділитися нашими рецептами, щоб вдома було смачно, як у храмі. Для нас важливо, аби поширювалася філософія ахімси — смачного й корисного прасаду, котрий живить дух і не руйнує тіло, даючи йому змогу бути чудовим інструментом для здійснення садхана бґакті.

 

Бажаєте поставити питання нашому експерту? Пишіть сюди