Міжнародне товариство свідомості Крішни в Україні  — це древня монотеїстична релігійна традиція, що заснована на ведичних священних писаннях і нараховує десятки мільйонів послідовників в Індії та в усьому світі. В 1965 році засновник-ачар’я Товариства, А.Ч. Бгактіведанта Свамі Прабгупада пересадив цю древню релігійну традицію на Західний ґрунт. 

Послідовники Свідомості Крішни сповідують розвиток любові до Бога, милосердне ставлення до кожної живої істоти як дитя Бога, повагу до інших релігійних традицій, як різних шляхів до одного Бога.

В непростий і трагічний період російської агресії – віруючі Крішни вносять свій вагомий внесок в добробут і зміцнення України. Зокрема найбільш активну участь проявили в евакуації людей, надання гуманітарної допомоги та забезпечення їжею.

Івано-Франківське товариство Свідомості Крішни

В найгарячіші моменти війни члени Товариства в Україні та Європі організували і координували евакуацію багатьох тисяч людей з небезпечних територій, де точились бойові дії.

Також в рамках благодійної програми «ЇЖА ЖИТТЯ» з початку війни нашими волонтерами було роздано 2 300 000 порцій їжі. Їжу отримали біженці, тимчасово переміщені особи, люди в деокупованих регіонах, діти, — всі категорії  незахищених людей. 

Шріла Прабгупада, засновник-ачар’я Міжнародного товариства свідомості Крішни бажав, щоб принаймні на відстані 10 кілометрів від храмів Крішни не було голодних. 

Тому наше Товариство розгорнуло більше 100 пунктів роздачі їжі в більше ніж 20 містах України. Щодня ми роздаємо тони їжі, до 13-14 тисяч порцій.

З огляду на те, що наша релігія сповідує принцип милосердя до всіх живих істот (ахімса), ми вживаємо і поширюємо лакто-вегетаріанську їжу.

«ЇЖА Життя» в Одесі

Паралельно з цим одним з основних напрямків діяльності стало поширення необхідного одягу, предметів першої необхідності та ліків для громадян України та медичних закладів. Волонтери нашого Товариства на сьогодні надали гуманітарну допомогу десяткам тисяч громадян.

Внаслідок війни мільйони українців втратили свої домівки, своїх рідних і знайомих, були поранені та пройшли через інші жорстокі ситуації, отримавши глибокі емоційні, духовні травми. Люди потребують слова, здатного відродити й дати надію на майбутнє.

Віруючі Свідомості Крішни у Львові

Віра в Бога завжди була і є основним компонентом особистості, у вірі людина знаходить притулок в найскладніші моменти свого життя. Людину з непохитною вірою неможливо зламати, так само й неможливо зламати і націю, в якій таких людей більшість. З огляду на це члени Товариства свідомості Крішни поширюють духовне знання і надають оточуючим емоційну та духовну підтримку й розраду.

Віримо, що спільними зусиллями українське суспільство подолає всі виклики і негаразди!

Голова Центру громад свідомості Крішни в Україні

Ач’юта Прія даса.