Дорогі віддані, хотіли би поділитись з вами історією нового проекту, який був запущений цього року. Його кодова назва — Крішна-радіо або radio.krishna.ua. Варто одразу пояснити, що ми маємо на увазі під словом «радіо». Мова йде про те, щоб здійснювати широкомовлення, тобто поширення якісного вайшнавського відео-контенту, який народжується в нашій спільноті відданих, на більш широкий загал: Україну і світ, відданих і тих, хто ще тільки цікавиться вайшнавською культурою. Адже у нас є, що сказати світові.

Наш проект мовить вжде 9 місяців, і за цей час ми випустили декілька серій передач:

  • «Очима шастри», в якій обговорюємо цікаві для відданих теми разом з експертами у цих сферах
  • «Крішна—талант у людині» — серію інтерв’ю з відданими, які знайшли себе як в духовному. так і матеріальному житті
  • «Гість—представник Крішни» — інтерв’ю з почесними гостями, які відвідують наші спільноти
  • «Спогади про Шрілу Прабгупаду» — цікаві фрагменти з книг-мемуарів учнів Шріли Прабгупади, а також інші визначні історії про нашого Ачар’ю
  • «Фестивалі» — фільми, присвячені святковим подіям та зібранням відданих в Україні

Ось топ-5 з 22 створених у цьому році відео, які загалом вже подивились більше десяти тисяч людей:

Але все це — тільки початок. Ми бачимо великий потенціал проповіді у такому форматі, і знаємо, що у нашій спільноті є багато відданих, які могли б долучитись до неї. Тому наступного року маємо плани запуску нових передач, розвитку нових форматів, розширення команди тих, хто над цим працює. Звісно, це означатиме можливість для служіння більшої кількості відданих. Якщо вас надихає подібна проповідь, нам потрібна ваша допомога, зокрема доступні такі служіння: ведучих авторських передач, smm-менеджерів, операторів дубляжу, транскрибувальників, перекладачів та інші. Деталі можете обговорити з Ведаґарбгою дасом (+380961114156).

Дякуємо всім за підтримку і увагу до цього проекту. Підписуйтесь на наш youtube-канал, поширюйте відео, які вам сподобались. Готуємо для вас нові цікаві програми у 2024-му році.

P.S. А у якості новорічного подарунку пропонуємо тим, хто був там, згадати, а хто не був, зануритись у атмосферу осіннього Карпатського ретриту, який проходив цього жовтня у Ізках.