Освітня програма «Дгарма-патні» пропонує стати частиною свого жіночого простору!

 

Перестати сваритися з чоловіком, покращити стосунки з рідними, випромінювати красу,  впевненість, знайти однодумців і щирих друзів – це та багато іншого отримують учасниці проєкту «Дгарма-патні». Його суть можна описати словами – ощаслив себе і світ стане кращим. Адже становище жінки відображає суспільство в цілому. «Дгарма-патні» – освітня програма для жінок із Міжнародного товариства свідомості Крішни.

Ретрит лідерів малих груп проєкту

«Бгаґавад-ґіта» говорить, наскільки важливо захищати жінок. Якщо цього не робити, то суспільство деградує. Жінка – шия, а чоловік – голова. Дуже важливо, куди повернута шия та в якому вона стані. Прекрасна половина людства – великий скарб, про який треба гідно піклуватися. В тому числі мова йде і про самопіклування. В буремних обставинах сучасного світу часто забуваємо про свою природу та призначення. Ми не знаємо, як бути щасливими в повному розумінні цього слова», – розповідає головнa організаторкa програми Дганіштха Гопі Деві Дасі.

Дганіштха Гопі Деві Дас

Проект заснований на принципах вайшнавської культури. Сама ідея виникла, як запит від користувачів та підписників інстаграм-сторінки Дганіштха Гопі Деві Дасі.

Вже тривалий час матаджі активно ділиться своїми знаннями з шастр, переповідає слова Шріли Прабгупади та старших відданих. Так, під чітким скеруванням Ачьюти Прії прабгу, матаджі Тунгавідья Сакхі та з їхніми благословеннями розпочався проєкт.

 

«Дгарма-патні» вчить, як конкретно можна втілити високі вайшнавські принципи в сучасних реаліях. Без надриву, без шкоди собі тa іншим, в той же час зростаючи та стаючи щасливими у всіх сферах. Результатом цього є дуже якісна, повноцінна, багатогранна адаптація жінки в процесі практики свідомості Крішни на всіх рівнях.

 

Самі учасники так оцінюють програму: «Дгарма-патні» – це без перебільшення благословення  й милість для всіх наших родин, тому що жінки стають натхненнішими. Я безмірно вдячна за розбір важливих тем. Тут царить атмосфера прийняття, підтримки, турботи й любові. Як вдало зауважила одна з учасниць – це подорож до розкриття самої себе. Тут наче дарують крила. Це прекрасна можливість познайомитися з дивовижними вайшнаві. Кожна – безцінний діамант», – каже Уддгаріні Расіка деві дасі.

 

 «Ви надихаєте, підтримуєте, даєте сили і наснаги жити, піклуватися про рідних та близьких людей ( а також про не дуже близьких…) Йти далі  – до власної досконалості в свідомості Крішни. Кожну хвилину життя розуміти, що Він піклується про нас, дає нам найкраще. І хочеться відкривати Йому своє серце і безкінечно служити. Бо це і є щастя!» – Ольга Манукіян.

 

Вайшнаві з «Дгарма-патні» на жіночій намахаті в Києві

Сучасне наукове дослідження довело, що коли ви піднімаєтеся на гору з  другом, сходження здається плавнішим, ніж коли наодинці. В житті так само. Тому жіночий круг спілкування – чудова можливість наповнюватися, зростати, вчитися, відчувати свою самоцінність.

 

Відгуки учасниць це засвідчують: «Завдяки кожній із учасниць я сповнююсь вірою в добро,  щирість, в співчуття та безкорисливу допомогу. Це дуже важливо, бо все це майже повністю втрачене за період існування в нашій деградуючій цивілізації. Спілкування з усіма ними підносить душу, піднімає її з колін, таку забуту і розтерзану життєвими випробуваннями. І вона починає знову вірити в казку, яка зветься «Любов». Душа радіє, що знайшла нарешті стільки однодумців – таких гарних, позитивно мислячих і знаючих, для чого вони прийшли у цей світ. Обіймаю всіх цих вайшнаві, поважаю всіх, захоплююсь ними і надихаюсь», – Павліна Дяченко.

 

«Я дуже вдячна вам за цей курс! Бо зазвичай основна проповідь каже, що головне – це харінама або ще якийсь вид служіння (безумовно так і є). Але якщо вайшнави не відчувають, що про них турбуються, починають перейматися тим, як вони почуваються, що їх бентежить, що вони проживають, який в них стан – в такому суспільстві дуже тяжко практикувати… Оспівувати святі імена дуже складно із закритим серцем… а цей курс його відкриває, впускаючи туди любов, якою ділиться матаджі Дганіштха Гопі  та вся команда! Вдячна за їх вклад в моє серце. Це дуже дорого коштує. Я безмежно вдячна. Я довго шукала саме цього! І відчуваю, що цей курс є відповіддю на мої молитви… Посилаю кожній учасниці цього курсу теплі, міцні обійми, і нехай у вашому зігрітому серці розквітне святе ім’я Господа і наповнить ваше серце ароматом любові до Нього», – Ксенія Даценко.

 

«Найголовніше – це піклування старших та підтримування дружньої атмосфери – чого не існує у зовнішньому світі. Це величезна перемога  та платформа для розвитку», – Михайленко Єлізавета.

 

Минулого року пройшов перший практикум, на якому розглянули фундаментальні речі про жінку очима «Шрімад Бхагаватам». В ньому взяло участь понад 150 вайшнаві. «Це у всіх сенсах практикум. Ті знання, які ми розглядаємо, практичні для застосування. Навіть коли ми розглядаємо теорію – це теорія, яка оживає в практичній площині тут і зараз. Просто завершуючи сесію в зумі, можна одразу відчути зміни в своєму житті. Звісно, якщо ми беремо на себе відповідальність за почуте», –  говорить  Дганіштха Гопі Деві Дасі.

 

Учасниці проєкту на новорічній намахаті в Києві

«Дгарма-патні» на санскриті означає – «хранителька релігії на домашньому, побутовому рівні». В проекті розкривається могутність жінки в опануванні простих речей: від маленького до потужного. Відчути це та стати частиною потужного жіночого простору «Дгарма-патні» пропонують в потоці другого практикума. Він стартує 6 лютого під назвою «Духовна емоційна грамотність». Реєстрація  за посиланням: https://krishna.breezechms.com/form/dharma_patni

 

 Ближче познайомитися з проектом ви можете на сторінці інстаграм. https://instagram.com/dharma.patni.education?igshid=MzRlODBiNWFlZA== (https://instagram.com/dharma.patni.education?igshid=MzRlODBiNWFlZA==)